Usługi Rachunkowe Wrocław | Bisek-Finanse

 

Bisek Finanse to młode, dynamicznie rozwijające się biuro rachunkowe i księgowe z siedzibą we Wrocławiu. Wyróżniamy się bogatym doświadczeniem w obszarze finansów, a także wysokimi kompetencjami i kwalifikacjami uprawniającymi nas do wykonywania tego zawodu. Osiągnięcie pełnego profesjonalizmu oraz kompleksowości usług możliwe było dzięki stałemu aktualizowaniu naszej wiedzy z zakresu podatków i księgowości.

Nasza działalność opiera się na budowaniu trwałych relacji z Klientami, opartych na wzajemnym szacunku i zaufaniu. Dzięki nam oszczędzą Państwo swój czas, który będą mogli przeznaczyć na rozwój swojej firmy.

Realizujemy kompleksowe usługi rachunkowe i księgowe. Oferujemy również obsługę kadr i płac dla podmiotów o różnych formach prawnych i charakterze prowadzonej działalności. Naszą specjalnością jest obsługa małych i średnich firm, zwłaszcza z sektora produkcyjnego i budowlanego. Nasza oferta księgowa i podatkowa jest jednak skierowana także do dużych spółek, jak również do innych podmiotów gospodarczych i osób prywatnych.